• Grupa
     BSA

Dlaczego my

BSA Śledztwa i Audyty Gospodarcze to firma, która posiada ponad 13 letnie doświadczenie w branży usług wywiadu gospodarczego i detektywistyki.


Nasz spółka powstała w 2009 roku w kontynuacji działalności biura detektywistycznego prowadzonego przez detektywa Michała Rapackiego, który od 2003 roku dostarcza swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym, również w środowisku międzynarodowym.


Obecnie stanowimy zespół niezależnych ekspertów.


Specjalizujemy się w:

 •  wywiadzie gospodarczym,
 •  audytach bezpieczeństwa
 •  doradztwie, planowaniu, implementacji, szkoleniach oraz zarządzaniu strategicznym
  i operacyjnym w obszarze bezpieczeństwa,
 •  opracowaniu planów zachowania ciągłości działania wraz z planami ochrony fizycznej
  i zabezpieczeń technicznych,
 •  ochrony informacji i bezpieczeństwa ekonomicznego,

Nasze zadania realizujemy w oparciu o najwyższej jakości standardy zawodowe oraz wypracowane rozwiązania i narzędzia stanowiące nasze know-how.


Jesteśmy prekursorem detektywistycznego wywiadu gospodarczego w Polsce.


Jako pierwsi wprowadziliśmy innowacyjną metodę pracy, polegającą na połączeniu działań nowoczesnej wywiadowni gospodarczej z rzetelnie prowadzonymi usługami detektywistycznymi. 


Wyznaczamy trendy w branży agencji detektywistycznych, oferując doradztwo i kompleksowe wsparcie w zakresie bezpieczeństwa procesów biznesowych. Wnikliwa obserwacja i analiza, współpraca doświadczonego detektywa oraz specjalistów z danej branży sprawiają, że biuro detektywistyczne BSA jest rzetelnym i skutecznym partnerem w pracy na rzecz bezpieczeństwa naszych Klientów.


Nasza praca jest naszą pasją. Doradzamy, chronimy, szkolimy.

Misja i wizja

BSA Śledztwa i Audyty Gospodarcze działa tak, by wprowadzić do Państwa firmy wiele nowatorskich rozwiązań prewencyjnych zgodnie z zasadą: ?Lepiej zapobiegać niż leczyć".


Pracujemy po to, by chronić biznes naszych Klientów.


Naszym podstawowym celem jest znalezienie rozwiązania dla spraw, zanim staną się one poważnymi problemami.

Dostarczamy wiedzy niezbędnej do podjęcia strategicznych decyzji biznesowych.


Wyznaczamy innowacyjne standardy bezpieczeństwa dla ochrony kluczowych aktywów przed istniejącymi zagrożeniami.

 

Zapobiegamy, zanim kryzys nastąpi. Pomagamy, kiedy kryzys wystąpił.

Nasze cele

Służyć wiedzą i doświadczeniem umożliwiając budowę stabilnych fundamentów dla bezpiecznego rozwoju przedsiębiorstwa zgodnie z naszą maksymą ?Bezpieczny Biznes Rośnie Szybciej??.


Dostarczać za pomocą dopasowanych do potrzeb Klienta narzędzi i rozwiązań systemowych wiedzę
i umiejętności pozwalające monitorować ryzyka oraz podejmować optymalne decyzje. 

Jacy jesteśmy

JESTEŚMY PROFESJONALNI I ŚWIADOMI

 

Zawodowy profesjonalizm oraz świadomość, jak ważnym fundamentem jest bezpieczeństwo, to standard, który pozwala nam być skutecznym, dyskretnym, etycznym i praworządnym partnerem dla naszych Klientów.

DOŚWIADCZENI I NOWOCZEŚNI


Wieloletnie doświadczenie to bardzo ważna cecha ekspertów BSA. To z doświadczenia wynika możliwość oferowania innowacyjnych profesjonalnych usług szytych na miarę potrzeb naszych Klientów.

TRANSPARENTNI I DYSKRETNI


Uczciwość i dyskrecja jest kluczem powodzenia we współpracy z naszymi Klientami. Bez dobrej komunikacji, opartej na uczciwości oraz poufności, nie może być mowy o sukcesie ochrony interesów Klienta.

PRAWORZĄDNI I ETYCZNI

 

Zawsze i wszędzie działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zawodową etyką. Stosujemy obustronne rozwiązania prawne gwarantujące działania zgodne z prawem.

NASTAWIENI NA WSPÓŁPRACĘ

 

Sukces ma wielu ojców, porażka zaś jest sierotą. Pamiętając o tej życiowej maksymie i mając świadomość jak ważna jest współpraca (zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych), od początku realizacji zlecenia dążymy do zapewnienia sukcesu opartego o współpracę z Klientem i jego doradcami.

INNOWACYJNI I NIESZABLONOWI

 

Każdy problem, zadanie jakiego się podejmujemy, są przez naszych ekspertów traktowane indywidualnie. Nie ma dwóch takich samych spraw.

 

SKUTECZNI I RZETELNI

Reagujemy niezwłocznie. Skutecznie chronimy biznes naszych Klientów dzięki dostarczeniu rozwiązań prewencyjnych i pomocy Klientom, którzy znaleźli się w impasie.
Jeżeli Państwa kłopoty stały się już poważnym problemem w przedsiębiorstwie, BSA jest w stanie podjąć działania natychmiast po otrzymaniu zlecenia od Klienta. Nic nie daje Państwu takiej przewagi, jak opanowanie i zebranie wokół siebie odpowiedzialnych, rzetelnych i skutecznych doradców. Podchodzimy z należytą powagą i rzetelnością do każdego zlecenia i problemu.